Przelew do
Polski

Pobierz aplikację, aby zrobić przelew do Polski w ciągu kilku minut.

Rozpocznij

Szybkie transfery

Zlecenie przelewu zajmie tylko chwilę, a dotrze do Twojego bliskiego w ciągu kilku minut.

Niskie opłaty

Nasze kursy wymiany walut są zawsze korzystne, a za standardowe przelewy do Polski nie pobieramy żadnych prowizji.

Bez kłopotu

Jesteśmy platformą usług płatniczych regulowaną przez prawo UE i Wielkiej Brytanii. Zapewniamy bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Nasz niezastąpiony zespół obsługi klienta mówi po angielsku i po polsku.

Ile zapłacisz za przelew pieniężny do Polski z Wielkiej Brytanii?

Przelewy na konto bankowe z Wielkiej Brytanii do Polski są obecnie bezpłatne. Nie pobieramy prowizji.
Za natychmiastowe przelewy pobieramy stałą prowizję £0.99

Odbiorca otrzymuje dokładnie taką kwotę, jaka jest podana w aplikacji. Żadnych ukrytych opłat lub przykrych niespodzianek.

Pobierz aplikację TransferGo:

app

Jak przelać pieniądze do Polski?

Konto bankowe

Konto bankowe

Można wykonać przelew bezpośrednio z polskiego konta bankowego na konto bankowe odbiorcy w Polsce.

Karta

Karta

Można też zrobić przelew bezpośrednio na kartę bankową odbiorcy.

Zrób przelew teraz

Proste jak 1, 2, 3

Wpisz kwotę, jaką chcesz przelać 


Przelewaj funty z Wielkiej Brytanii , a odbiorca otrzyma złotówki lub euro w Polsce

Wpisz kwotę, jaką chcesz przelać 


Dodaj dane odbiorcy


Wystarczy imię i nazwisko odbiorcy oraz dane konta lub numer karty.

Dodaj dane odbiorcy


Wybierz metodę płatności i wykonaj przelew!


Zapłać przelewem bankowym lub kartą. Twój przelew jest już w drodze!

Wybierz metodę płatności  i wykonaj przelew!


Bez żadnych obaw

Oto dlaczego możesz nam zaufać w kwestii przelewów pieniężnych

Nasze kompleksowe szyfrowanie chroni Twoje pieniądze i dane. Jeżeli przelew kiedykolwiek się nie powiedzie, pieniądze zostaną zwrócone bezpośrednio do Ciebie.

Dzięki regulacjom UE i UK oraz upoważnieniu FCA, zapewniamy bezpieczeństwo danych i pieniędzy 7 milionów klientów. Współpracujemy z międzynarodowymi organizacjami, aby wykrywać i zapobiegać praniu pieniędzy.

Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować pomocy, nasz zespół obsługi klienta szybko i profesjonalnie odpowie na telefony i e-maile. Nasi konsultanci mówią po polsku!

Chcesz dowodów?

Oto co mówią nasi klienci na temat przelewów z Wielkiej Brytanii do Polski…

Najtańszy
przelew do
Polski z Wielkiej
Brytanii

Wyślij pieniądze rodzinie i przyjaciołom a także
płać rachunki w Polsce, tak jak najbardziej Ci
odpowiada.

Najtańszy 
przelew do 
Polski z Wielkiej 
Brytanii

Jak rozpocząć…

Jakich informacji potrzebuję, aby móc przelewać pieniądze do Polski z Wielkiej Brytanii?

Weryfikacja tożsamości

Kiedy po raz pierwszy robisz przelew do Polski z Wielkiej Brytanii, musisz udowodnić, że mieszkasz w kraju, z którego wysyłasz pieniądze.

Dane odbiorcy

Upewnij się, że posiadasz imię i nazwisko odbiorcy oraz dane karty lub konta bankowego.

Dane konta bankowego lub karty

Do pierwszego przelewu potrzebujesz dane własnego konta bankowego lub karty.

Jak długo trwa wysłanie przelewu do Polski?

Przelewy ze standardową opcją dostawy z Wielkiej Brytanii do Polski na następny dzień roboczy są bezpłatne.
Najszybszą opcją jest przesyłka natychmiastowa na kartę odbiorcy, która zwykle dociera w ciągu 2-3 minut, a jej koszt to 0.99£

Jak długo trwa wysłanie przelewu do Polski?
downloadapps

Rób przelewy szybko i łatwo

Pobierz aplikację TransferGo!

Najlepszy sposób na wysłanie pieniędzy do Polski

Przelew bankowy

Przelewy bankowe są popularną opcją finansowania międzynarodowych przelewów pieniężnych. Trwają one nieco dłużej niż przelewy kartą debetową lub kredytową, ale są bardzo tanie.

Karta debetowa

Płatność kartą debetową sprawia, że przelew jest superszybki. Jednak w porównaniu z przelewem bankowym może być droższy, ponieważ pobierana jest wyższa (ale nadal niska) opłata.

Karta kredytowa

Za międzynarodowe przelewy pieniężne można również płacić kartą kredytową. TransferGo akceptuje zarówno karty Visa, jak i Mastercard, dzięki czemu przelewy są bardzo proste.

PISP

Niektóre przelewy pieniężne są obsługiwane przez zewnętrzny podmiot finansowy o nazwie Payment Initiation Service Provider (PISP), który ułatwia bezpośrednie przelewy bankowe w celu zapewnienia płynnych transakcji online.

SWIFT

Podczas przetwarzania środków, instytucje płatnicze korzystają z Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication (SWIFT), globalnej sieci komunikacyjnej, która zabezpiecza i realizuje transakcje transgraniczne.

Apple Pay

Jeśli w telefonie włączona jest usługa Apple Pay, można używać portfela mobilnego do wysyłania pieniędzy do niektórych krajów. Jest to szybkie i łatwe rozwiązanie, ale najpierw sprawdź w swoim banku, czy nie spowoduje to naliczenia dodatkowych opłat. Na chwilę obecną TransferGo nie zapewnia tej funkcjonalności, ale planujemy ją wprowadzić.

Google Pay

Wolisz korzystać z Google Pay? Jeśli masz skonfigurowany portfel mobilny, możesz wysyłać pieniądze do niektórych krajów za pomocą Google Pay. Wszystko, czego potrzebujesz, to numer telefonu komórkowego odbiorcy. Na chwilę obecną TransferGo nie zapewnia tej funkcjonalności, ale planujemy ją wprowadzić.

Często zadawane pytania

Jak najlepiej przesłać pieniądze z Wielkiej Brytanii do Polski?
Jak wysłać pieniądze z Wielkiej Brytanii do Polski?
Jak wysłać pieniądze z innych krajów Unii Europejskiej do Polski?
Czy mogę wysłać pieniądze do Polski za pośrednictwem banku?
Ile kosztuje wysłanie pieniędzy do Polski?
Jakie są korzyści związane z wysyłaniem pieniędzy do Polski za pomocą TransferGo?
Czy przelewy pieniężne online do Polski są bezpieczne?
Którym dostawcom usług płatniczych mogę zaufać?
Kiedy mój przelew zostanie dostarczony do Polski?
W jaki sposób mój odbiorca otrzyma pieniądze w Polsce?

Jak najlepiej przesłać pieniądze z Wielkiej Brytanii do Polski?

Przelewy pieniężne wykonywane za pomocą aplikacji mobilnej to najlepszy i najłatwiejszy sposób przesyłania pieniędzy do Polski lub innego kraju docelowego na całym świecie. TransferGo to bezpłatna aplikacja, która umożliwia wykonywanie przelewów pieniężnych po korzystnym kursie i bez żadnych prowizji oraz wyróżnia się doskonałą obsługą klienta w języku polskim.

Jak wysłać pieniądze z Wielkiej Brytanii do Polski?

Jeśli chcesz przelać pieniądze ze swojego konta bankowego lub karty, wystarczy skorzystać z aplikacji TransferGo. Wybierz walutę, którą chcesz wysłać: funty oraz walutę do wypłaty, czyli złotówki lub euro, wprowadź dane swojej karty lub rachunku bankowego, a następnie dane odbiorcy.

Jeśli chcesz przelać pieniądze na rachunek bankowy, możesz to zrobić w aplikacji lub na stronie TransferGo. Skorzystaj z bankowości internetowej angielskiego banku, aby przelać pieniądze ze swojego konta bankowego na rachunek bankowy TransferGo. Gdy już to zrobisz, poinformuj o tym TransferGo, a Twoje pieniądze zostaną przesłane do odbiorcy w Polsce

Jak wysłać pieniądze z innych krajów Unii Europejskiej do Polski?

Jeśli chcesz przelać pieniądze z karty europejskiej, wystarczy skorzystać z aplikacji TransferGo. Wybierz walutę, wprowadź dane swojej karty lub konta bankowego, a następnie dane karty odbiorcy.

Jeśli chcesz przelać pieniądze na rachunek bankowy, możesz to zrobić w aplikacji lub na stronie TransferGo. Skorzystaj z bankowości internetowej swojego zagranicznego banku, aby przelać pieniądze ze swojego konta bankowego na rachunek bankowy TransferGo. Gdy już to zrobisz, poinformuj o tym TransferGo, a Twoje pieniądze zostaną przesłane do odbiorcy w Polsce.

Czy mogę wysłać pieniądze do Polski za pośrednictwem banku?

Możesz to zrobić, ale pamiętaj, że taniej przelejesz pieniądze za pośrednictwem TransferGo. Dlaczego? Z TransferGo Twoje pieniądze tak naprawdę nie przekraczają granic. Wysyłasz przelew bankowy na nasze konto w Europie, a TransferGo przekazuje środki na konto bankowe odbiorcy w Polsce. Możesz zaoszczędzić aż do 90% na prowizjach za tradycyjne przelewy bankowe.

Dzięki TransferGo możesz także przesłać pieniądze z karty europejskiej na kartę polską. Aplikacja TransferGo jest bardzo prosta i intuicyjna oraz umożliwia przesyłanie pieniędzy taniej i szybciej.

Ile kosztuje wysłanie pieniędzy do Polski?

Przelewy do Polski za pośrednictwem TransferGo na konta w złotówkach są bezpłatne, dlatego  tak wielu Polaków za granicą korzysta z usługi przelewów pieniężnych TransferGo.

Jakie są korzyści związane z wysyłaniem pieniędzy do Polski za pomocą TransferGo?

Przelewy za pośrednictwem TransferGo w funtach są bezpłatne, a pieniądze trafiają do odbiorcy bardzo szybko. Przelew możesz wykonać o każdej porze dnia i nocy, ponieważ aplikacja działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. TransferGo oferuje korzystne kursy wymiany walut, a także polskojęzyczną obsługę klienta, z którą można się skontaktować za pośrednictwem komunikatora, e-maila lub telefonu.

Czy przelewy pieniężne online do Polski są bezpieczne?

Przelewy pieniężne online są bezpieczne jeśli:

1) Korzystasz z usług bezpiecznego dostawcy przekazów pieniężnych, jakim jest TransferGo. Nasze usługi podlegają prawu UE i Wielkiej Brytanii i posiadają wszystkie niezbędne narzędzia, aby zapewnić maksymalny poziom  bezpieczeństwa Twoich pieniędzy. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu przelew nie zostanie zrealizowany, pieniądze zostaną niezwłocznie zwrócone nadawcy.

2) Wysyłasz pieniądze tylko osobom, które znasz i którym ufasz. Jeśli Twoje pieniądze zostały wysłane do nieznajomego, odzyskanie ich będzie niemożliwe. Dlatego uważaj na oszustów i bądź świadomy komu wysyłasz pieniądze.

Którym dostawcom usług płatniczych mogę zaufać?

Szukaj dostawców usług płatniczych, którzy sprawdzili się na rynku i istnieją wiele lat oraz posiadają oficjalne strony internetowe, aplikacje mobilne w GooglePlay czy AppStore, a także liczne opinie klientów na platformie Trustpilot. Na przykład TransferGo ma ponad 30 000 zweryfikowanych recenzji i ocenę 4,8 na 5 w serwisie Trustpilot, co oznacza, że ​​usługa jest niezawodna.

Kiedy mój przelew zostanie dostarczony do Polski?

Czas dostawy może się różnić, ale generalnie  przelewy na kartę są błyskawiczne i trwają do 2 minut. Przelewy na konto bankowe zazwyczaj docierają w ciągu jednego dnia roboczego.

W jaki sposób mój odbiorca otrzyma pieniądze w Polsce?

Wysłany przez Ciebie przelew trafi bezpośrednio na konto lub kartę odbiorcy, w zależności, jaką opcję wybierzesz. Możesz udostępnić odbiorcy link do statusu przelewu, aby mógł sprawdzić, gdzie aktualnie znajdują się pieniądze. Link do statusu przelewu można wysłać z aplikacji TransferGo.