Jak rozpatrujemy reklamacje

Dbamy o Twoje zadowolenie

Dążymy do zapewnienia wysokiej jakości obsługi klienta i spełnienia jego oczekiwań. Poważnie traktujemy wszelkie obawy i skargi oraz współpracujemy z klientami w celu rozwiązania wszelkich zgłaszanych przez nich problemów. Zachęcamy naszych klientów do wyrażania opinii i zapewniamy, że naprawimy sytuacje, z których mogą nie być w pełni usatysfakcjonowani.

Nasza procedura rozpatrywania skarg pozwala nam zbadać Twoje obawy i zebrać wszelkie dodatkowe informacje, które podasz, umożliwiając nam szybkie i skuteczne rozwiązywanie problemów. Przestrzegając ustrukturyzowanego procesu rozpatrywania skarg, stale ulepszamy nasze usługi i zapewniamy skuteczną komunikację z naszymi klientami.


Jak złożyć reklamację?

Aby złożyć skargę, można wysłać do nas wiadomość e-mail na adres [email protected]. Alternatywnie, jeśli wolisz złożyć skargę na piśmie, skontaktuj się z nami pod adresem:

o TransferGo Lithuania UAB: Palangos str. 4, Wilno, Litwa, jeśli wysyłasz pieniądze ze strefy UE i EEU;

lub

o TransferGo Ltd: 1a Old Street Yard, White Collar Factory, EC1Y 8AF, Londyn, Wielka Brytania, jeśli wysyłasz pieniądze z Wielkiej Brytanii.

Ponadto podczas rozmowy telefonicznej z agentem obsługi klienta (wszystkie nasze numery telefonów znajdują się tutaj) możesz również poprosić o rozmowę z kierownikiem. Aby zapewnić ochronę danych osobowych, nasi pracownicy poproszą Cię o zweryfikowanie Twojej tożsamości poprzez udzielenie odpowiedzi na kilka pytań.

Kiedy składasz reklamację

Przestrzegamy naszej procedury rozpatrywania reklamacji, aby zapewnić szybkie i skuteczne rozwiązywanie wszystkich problemów i obaw.

Po złożeniu skargi możesz oczekiwać:

– Rozpatrzenia skargi w sposób terminowy, skuteczny i sprawiedliwy.
– Rozpatrzenia skargi przez doświadczonego i przeszkolonego pracownika.
– Pisemnego potwierdzenia w ciągu 2 dni roboczych od otrzymania skargi.
– Pisemnego udzielenia odpowiedzi.
– Pełnego rozpatrzenia reklamacji.
– Uzyskania naszych ustaleń i ostatecznej decyzji w ciągu 15 dni roboczych od otrzymania pierwszej reklamacji. W niektórych przypadkach może być konieczne wydłużenie tego terminu do 35 dni, aby zapewnić dokładne zbadanie sprawy. Będziemy jednak informować Cię na bieżąco i dołożymy wszelkich starań, aby rozpatrzyć sprawę tak szybko, jak to możliwe.
– Szczegółów naszego postępowania i ustaleń dotyczących poruszonych kwestii, w tym środków i działań podjętych w wyniku skargi.
– Aktualizacji dotyczących postępów w rozpatrywaniu reklamacji, jeśli nie będziemy w stanie udzielić satysfakcjonującej odpowiedzi w określonym czasie.
– Szczegółów dotyczących odpowiednich władz, jeśli nie jesteś zadowolony z naszej ostatecznej decyzji.


Jeśli nie jesteś zadowolony z wyniku

Oto, co możesz zrobić…


W przypadku problemów z TransferGo Lithuania UAB:


Jeśli jesteś klientem biznesowym i nie jesteś zadowolony z wyniku, możesz zwrócić się do sądu na Litwie.
Jeśli jesteś klientem indywidualnym i nie jesteś zadowolony z wyniku, możesz postępować zgodnie z zasadami określonymi w prawie litewskim.

Aby wysłać skargę do Banku Litwy, możesz:
– Wysłać list na adres Totorių g. 4, 01121 Wilno
– Wysłać e-mail na adres [email protected]
– Skorzystać z systemu Banku Litwy pod adresem https://www.lb.lt/en/how-can-i-apply-for-dispute-settlement

W przypadku skarg dotyczących TransferGo LTD:

Jeśli jesteś uprawniony (konsumenci, mikroprzedsiębiorstwa, małe organizacje charytatywne i małe fundusze powiernicze) i skarga nie została rozwiązana lub nie przekazaliśmy Ci ostatecznego listu z odpowiedzią, możesz skontaktować się z Financial Ombudsman Service w ciągu 6 miesięcy.

Oto jak się z nimi skontaktować:
– Napisz do Financial Ombudsman Service, Exchange Tower, London E14 9SR.
– Zadzwoń pod numer 0800 023 4 567 lub jeśli dzwonisz spoza Wielkiej Brytanii, wybierz numer +44 20 7964 0500.
– Wyślij e-mail [email protected]
– Więcej informacji można znaleźć na stronie www.financial-ombudsman.org.uk.

Jeśli żadne z powyższych Cię nie dotyczy ponownie dołożymy wszelkich starań, aby rozpatrzyć Twoją skargę sprawiedliwie i obiektywnie.