Wysyłaj pieniądze bezpiecznie
z naszym kontem biznesowym

Mały czy średni biznes? Dzięki TransferGo dla Biznesu oszczędzasz czas i obniżasz koszty przelewów pieniężnych.

Szybkie
transfery

Wysyłaj na miliony kont na całym świecie, większość przelewów realizowana jest w mniej niż 30 minut.

Niskie opłaty

Niskie opłaty i świetne kursy wymiany pozwolą Ci wysłać dokładnie tyle, ile zaplanowałeś, oszczędzając do 90% w porównaniu z bankami.

Bez kłopotu

Nasz szybki i intuicyjny interfejs pozwala na wykonywanie płatności grupowych do dostawców lub pracowników za jednym razem, do ponad 160 krajów. Ustawienie tej funkcji trwa tylko minutę.

Dlaczego TransferGo sprawdzi się w Twojej firmie?

Płatności grupowe

Funkcja przelewów grupowych znacznie ułatwia złożone płatności grupowe. Możesz zapłacić aż 50 dostawcom lub pracownikom za jednym razem i dotrzeć do wielu krajów za pomocą jednej płatności lokalnej.

Śledź swój przelew

Na swoim koncie firmowym TransferGo możesz śledzić każdy wykonany przelew, a nawet udostępnić odbiorcy link, informując go, kiedy otrzyma pieniądze. Pokażemy Ci każdy krok, od wpłynięcia pieniędzy na nasze konto po dotarcie pieniędzy do konta odbiorcy.

Freelancerzy i osoby prowadzące działalność gospodarczą

TransferGo obsługuje małe firmy z dużymi ambicjami, umożliwiając freelancerom, osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą i właścicielom spółek z ograniczoną odpowiedzialnością wykonywanie płatności za usługi i towary. O to jedno nie musisz się już martwić.

Wsparcie w 20 sekund

Korzystaj z doskonałego wsparcia w 9 językach – przez e-mail, telefon lub czat online. Przy średnim czasie reakcji wynoszącym 20 sekund, nasz profesjonalny zespół zapewni Ci szybką pomoc.

Bezpieczny i godny zaufania serwis

Tworzymy dla naszych klientów bezpieczne miejsce do wysyłania i otrzymywania pieniędzy. Nasza platforma jest wysoce zaszyfrowana z zabezpieczeniami klasy instytucjonalnej, a nasze rygorystyczne procesy wdrażania i zgodności zapewniają bezpieczeństwo Twoich pieniędzy.

Oszczędzaj czas i zmniejsz koszty
dzięki TransferGo dla Biznesu