Zapraszaj znajomych i zarabiaj.

Zdobądź 20 £* za każdą osobę, którą zaprosisz do TransferGo. Zarabiaj setki funtów co miesiąc!

*Waluty i kwoty mogą się różnić. Zapoznaj się z naszą aktualną ofertą i regulaminem tutaj

Jak zaprosić znajomych?

To bardzo proste—wystarczą 3 kroki…
1. Znajdź kod

Znajdź swój kod zaproszenia. Znajduje się w sekcji „zarobki” na Twoim koncie.

2. Udostępnij

Udostępnij swój kod zaproszenia SMS-em, przez WhatsApp lub media społecznościowe, by Twoi znajomi mogli go skopiować.

3. Wspieraj

Pomóż znajomym zarejestrować się i wykonać pierwszy przelew. Za każdym razem otrzymasz nagrodę w wysokości 20 £!

Dziel się kodami i zarabiaj

Wyślij kod zaproszenia SMS-em, przez WhatsApp lub media społecznościowe.
Opowiedz znajomym o naszych szybkich i łatwych przelewach i pokaż im, jak zacząć. Jeśli wyślą za granicę 100 £ innej osobie przy użyciu Twojego kodu, nagroda jest Twoja.

Talking people
Messenger
WhatsApp
X
Transfergo Background Image

Wspólne korzyści !

Twoi znajomi otrzymują natychmiastowe przelewy pieniężne, świetne kursy i niskie opłaty. Ty otrzymujesz 20 £ za każdego znajomego, który zarejestruje się przy użyciu Twojego kodu zaproszenia i wyśle 100 £* za granicę w różnych walutach. To obopólna korzyść!

* Waluty i kwoty mogą się różnić.

Kliknij i odbierz — to takie proste.

Twoja nagroda zostanie automatycznie dodana do Twojego konta TransferGo — musisz ją tylko odebrać.

Kliknij „ODBIERZ MOJĄ NAGRODĘ” w sekcji „zarobki” swojego konta i wprowadź dane.

Często zadawane pytania

Czym jest program TransferGo „Poleć znajomego”?

TransferGo zapłaci Ci 20 £ (lub równowartość w Twojej walucie) za każdym razem, gdy Twój znajomy dołączy do TransferGo przy użyciu Twojego unikalnego kodu zaproszenia i przeleje co najmniej 100 £ za granicę w ciągu pierwszych sześciu miesięcy. Czasami nagrody za polecenia sięgają 30 £, a nawet 50 £, w zależności od obowiązującej promocji.

Community Verified icon

Ile mogę zarobić ?

Możesz zarobić tyle, ile tylko chcesz. Najlepiej zarabiający otrzymują nawet kilka tysięcy funtów miesięcznie, zapraszając setki osób poprzez swoje media społecznościowe.

Jak działa program TransferGo „Poleć znajomego”?

Od TransferGo otrzymujesz unikalny kod zaproszenia. Za każdym razem, gdy Twój nowy znajomy zarejestruje się przy pomocy Twojego kodu i dokona „kwalifikującego się przelewu” za granicę, otrzymasz nagrodę.

Jak zakwalifikować się do nagrody pieniężnej?

Jeśli będziesz przestrzegać naszych warunków korzystania z programu, będziesz uprawniony/a do otrzymania nagrody. Link do regulaminu znajdziesz na górze tej strony.
Podstawowe zasady są takie, że musisz zaprosić kogoś (nie siebie) oraz nie osobę, która Ciebie zaprosiła. Zaproszona osoba musi wykonać przelew(y) międzynarodowy(e), na łączną kwotę co najmniej 100 £ w innej walucie i do innej osoby.
 

Gdzie znajdę kod zaproszenia TransferGo?

Kod zaproszenia znajdziesz w aplikacji TransferGo. Wystarczy wejść na stronę główną aplikacji i kliknąć w baner informujący o programie. Możesz też kliknąć w menu w lewym górnym rogu i wybrać „zarobki”, aby znaleźć kod. Jeśli zalogowałeś się poprzez stronę, znajdź sekcję „Zaproś i zarób” w menu po lewej stronie. Możesz po prostu skopiować link i udostępnić go komu chcesz.

Czy osoby, które zapraszam, muszą być moimi przyjaciółmi?

Mogą to być przyjaciele, znajomi, członkowie rodziny lub zupełnie obcy ludzie. Jeśli podczas rejestracji użyją Twojego kodu zaproszenia, będziemy ich uważać za Twoich znajomych.

Jaki jest limit zarobków?

Tu nie ma limitu. Otrzymasz 20 £ (lub równowartość) za każdym razem, gdy ktoś (nie Ty) użyje Twojego kodu zaproszenia, zarejestruje się w TransferGo i przeleje 100 £ za granicę w innej walucie, innej osobie. Oczywiście zaproszona osoba musi przestrzegać naszego regulaminu.

Dlaczego nie otrzymałem/am premii za znajomego, który się zarejestrował?

Twój znajomy musi zacząć korzystać z aplikacji. Oznacza to, że w ciągu pierwszych 6 miesięcy musi przelać co najmniej 100 £ innej osobie, w innej walucie i do innego kraju.

Czy TransferGo jest bezpieczny i legalny?

Tak uważa 7 milionów klientów! Jeśli chcesz uzyskać kolejne potwierdzenie, możesz sprawdzić nasze recenzje na Trustpilot, poszukać informacji o nas online i przeczytać w prasie na całym świecie.

Jak mogę zarabiać pieniądze w Internecie polecając znajomych?

Zacznij od przyjaciół i rodziny, ale nie bój się rozpowszechniać informacji o nas w swoich mediach społecznościowych. Twój kod zaproszenia nie może zostać „ukradziony”. Można go używać wyłącznie do zarabiania pieniędzy

Przelewaj szybciej i taniej—pobierz aplikację TransferGo!

Download
Download
Download
Download
Download
Download