JAK TO DZIAŁA

To szybkie i proste. Wypróbuj już dziś

Zleć przelew

Dostarcz swoje dane oraz dane odbiorcy wraz z kwotą, którą chcesz przelać na jego konto.

Wykonaj lokalny przelew

Wszyscy Twoi znajomi, którzy zarejestrują się na stronie TransferGo poprzez Twój link, będą mogli wykonać pierwszy przelew za darmo

My zajmiemy się resztą

Jak tylko otrzymamy Twoje pieniądze, w zaledwie kilka godzin środki zostaną przelane na konto odbiorcy.

Często Zadawane Pytania

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Sprawdź tutaj

TransferGo jest międzynarodową firmą oferującą szybkie i niedrogie transfery pieniężne. Założona w 2012 roku, szybko rozwijająca się marka FINTECH obecnie obsługuje 22 waluty w 47 krajach. Firma posiada biura w Londynie, Wilnie, Berlinie Istambule i Warszawie.

TransferGo obsługuje klientów personalnych jak i biznesowych, świadcząc cyfrowe przelewy międzynarodowe. Firma może poszczycić się szybkimi i łatwymi transferami wysokiej jakości.

Nasza wycena opiera się na konkurencyjnym kursie wymiany walut, oraz od tego jak szybko chcesz wysłać środki do swojego odbiorcy.

Czas dostawy
koszt przelewu
konwersja waluty
Koszty dla finansowania
Następny dzień
£0 – 0.99 0 – 2.2%
wliczony
Najszybsze dostawy (nawet w 30 minut)
W zależności od wysyłanej kwoty
0 – 2.2%
wliczony

Wszystkie opłaty wliczone są w wysyłaną sumę, dlatego nie trzeba przejmować się dodatkowymi kosztami. Odbiorca otrzyma tyle, ile zostało zarezerwowane.

Tak, gwarantujemy takie same standardy bezpieczeństwa, jak banki, ponieważ jesteśmy licencjonowaną instytucją płatniczą (numer 600886). Działamy na podstawie regulacji prawnych wydanych przez Brytyjski Urząd ds. Usług Finansowych (FCA). Jesteśmy również nadzorowani przez HMRC (HM Revenue & Customs).

Ponadto, możesz znaleźć mnóstwo recenzji na temat naszego serwisu zamieszczonych przez naszych klientów na niezależnym portalu Trustpilot.

Czas dostawy środków można wybrać w zależności od potrzeb
Czas dostawy do głównych krajów docelowych:

 • Standardowy czas dostawy to następny dzień roboczy, od momentu otrzymania środków na nasze konto.
 • Tania opcja dostawy będzie trwać do 3 dni roboczych od momentu otrzymania środków na nasze konto..
 • Mamy również szybką opcję dostawy – pieniądze mogą być dostarczane w ciągu 30 minut, w zależności od kraju, do którego są wysyłane środki

Proszę zwrócić uwagę, iż przy wysyłaniu środków do niektórych obsługiwanych krajów, nasze usługi są ograniczone i przelew może trwać o 1 dzień roboczy dłużej.

 • USA
 • Australia
 • Bułgaria
 • Kanada
 • Szwajcaria
 • Czechy
 • Hong kong
 • Izrael
 • Meksyk
 • Republika Południowej Afryki

Oczywiście że tak Kliknij tutaj, aby wysłać pieniądze jako firma.

Nasze kursy czasami różnią się od kursów podawanych przez Europejski Bank Centralny (ECB). ECB aktualizuje swoje kursy około 16:00 CET każdego dnia, podczas gdy nasze kursy są aktualne i stale aktualizowane w celu odzwierciedlenia zmian na rynku. Co więcej, nasze kursy muszą obejmować koszty (jak wymiana nietypowych walut) i ryzyko (jak dokonywanie przelewów, gdy rynek jest zamknięty). Ciężko pracujemy, aby upewnić się, że są to jedne z najlepszych kursów w branży. Możesz porównać nasze kursy z ECB tutaj.

Wysyłaj pieniądze do domu.

Pobierz naszą aplikację już dzisiaj, aby łatwo, szybko i tanio przesyłać pieniądze, gdy zajdzie taka potrzeba.